Terapia Alkohol

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień

telefon: 533 221 555 - 24h/7

Ośrodki leczenia alkoholizmu

Prywatny ośrodek leczenia alkoholizmu i uzależnień od alkoholu

 

Jeśli jesteś osobą uzależnioną od alkoholu, która odczuwa silne pragnienie zmiany swojego życia, zapraszamy Cię do naszego ośrodka leczenia alkoholizmu. Podobnie jak wiele innych prywatnych ośrodków leczenia uzależnień od alkoholu działamy skutecznie i dyskretnie, oferując sprawdzone programy psychoterapii uzależnień, opierające się na dokonaniach psychologii humanistycznej oraz behawioralno-poznawczej.

 

Jako doświadczony prywatny ośrodek leczenia alkoholizmu prowadzimy nie tylko skuteczne terapie uzależnień, ale także terapię współuzależnienia, udzielamy fachowych porad oraz konsultacji. Psychoterapię dla osób uzależnionych od alkoholu oferujemy zarówno w formie stacjonarnej, jak i ambulatoryjnej.

 

Czym wyróżnia się nasz prywatny ośrodek leczenia alkoholizmu?

 

Nasz prywatny ośrodek leczenia alkoholizmu może poszczycić się nie tylko wieloletnim doświadczeniem, ale również doskonale wykwalifikowaną kadrą lekarską, przygotowaną do pracy zgodnie z nowoczesnymi trendami leczenia. Zapewniamy kilkutygodniowe terapie, które są łączone ze spotkaniami o charakterze grupowym oraz indywidualnym.

 

Jako sprawdzony ośrodek leczenia alkoholizmu, posiadamy wiele lat doświadczenia, jeśli chodzi o skuteczne terapie odwykowe. Nasi psychoterapeuci pomagają odbudować pacjentom utraconą wiarę w siebie i swoje możliwości, sprawiając, że szybko nabierają oni sił do dalszych zmagań z nałogiem. Nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień od alkoholu proponuje intensywne programy terapeutyczne, które są dostosowywane do indywidualnych uwarunkowań osobowościowych i zdrowotnych konkretnej osoby. Tak jak inne ośrodki leczenia uzależnień od alkoholu, wszystkim pacjentom przez cały czas pobytu zapewniamy profesjonalną opiekę medyczną.

 

Zdajemy sobie sprawę, że państwowe ośrodki leczenia alkoholizmu nie zawsze proponują terapie w domowych warunkach i w kilkuosobowych grupach. W naszym ośrodku leczenie osób uzależnionych odbywa się w przyjaznej atmosferze, co niewątpliwie sprzyja procesowi zdrowienia.

 

Czym różnimy się od państwowych ośrodków leczenia alkoholizmu?

 

Nasz prywatny ośrodek leczenia alkoholizmu zdecydowanie różni się od państwowych placówek oferujących terapie leczenia uzależnień. Podobnie jak inne prywatne ośrodki leczenia alkoholizmu oferujemy wygodne warunki oraz indywidualną opiekę pacjentom. Dzięki temu osoby uzależnione znacznie szybciej mogą uwolnić się z opresji nałogu i powrócić do normalnego funkcjonowania.

 

Prywatne ośrodki leczenia uzależnień od alkoholu działają nie tylko szybciej, ale i skuteczniej, czego doskonałym przykładem jest także nasz ośrodek. Najwyższe standardy oraz dbałość o odpowiednią jakość terapii sprawia, że nasza placówka jest doskonałym miejscem do leczenia alkoholizmu. Wykorzystywane przez naszą kadrę metody terapeutyczne prowadzą nie tylko do zaprzestania picia, ale również pozwalają jak najdłuższy czas wytrwać w abstynencji.

 

zadzwoń: 533 221 555 24h/7

Copyright © AGNUS terapia | Terapia.Alkohol.pl